2016/2017...
2018-08-28
Uczniowie,
którzy w roku szkolnym 2016/2017
uzyskali bardzo wysokie wyniki nauczania,
wyróżnili się zachowaniem
oraz godnie reprezentowali szkołę w różnych dziedzinach.
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA KLASY I -III
Klasa IIa
- Anna Gąsowska
- Antoni Koliński
- Gabriela Ramotowska
- Natalia Turkiewicz
- Alan Wandachowicz
- Alicja Wojciechowska
Klasa IIb
- Julia Jabłońska
- Wiktoria Stołowska
- Maria Szulc
KLASA IIIa
- Michał Głowacki
- Patrycja Grobelna
- Jan Sołtysiewicz
- Amelia Szymczak
- Weronika Wawrzyniak
- Wiktor Winckowski
- Dominik Witaszak
- Wiktoria Wypych
KLASA IIIb
- Małgorzata Gruszczyńska
- Marcel Heftowicz
- Adam Zalewski
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA KLASY IV -V
KLASA IV
- Marta Andrzejczak- śr. 5,0/ zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Szymon Domański - śr. 4,9 / zachowanie bardzo dobre/
- Maria Gruszczyńska- śr. 4,9 / zachowanie wzorowe/
- Krzysztof Kaftan- śr. 4,9 / zachowanie bardzo dobre/
- Bartłomiej Kiejnich - - śr. 4,9 / zachowanie wzorowe/
KLASA Va
- Julia Król – śr. 5,2 /zachowanie wzorowe/ stypendium za naukę
- Julia Kowalska – śr. 5,0 /zachowanie wzorowe/ stypendium za naukę
- Marta Bartczak – śr. 5,0 / zachowanie bardzo dobre/ stypendium za naukę
- Magdalena Bajerska – śr. 4,9/ zachowanie wzorowe/
- Maria Ludwiczak – śr. 4,8 / zachowanie bardzo dobre
KLASA Vb
- Adrian Wandachowicz – śr. 5,2 /zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Igor Wasiak – śr. 5.1 /zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Zuzanna Wasiak – śr. 5,2 /zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Julian Sochacki – śr. 4,91 /zachowanie bardzo dobre/
- Justyna Pajor – śr. 4.82 /zachowanie wzorowe/
KLASA VI
- Aleksandra Strzelecka - 5,6 /zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Natalia Kiejnich - 5,6 /zachowanie wzorowe/, stypendium za naukę
- Weronika Nowak – 5,3 /zachowanie bardzo dobre/ stypendium za naukę
- Kamil Zając -5,2 /zachowanie bardzo dobre/ stypendium za naukę
- Karolina Andrysiak - 5,1 /zachowanie bardzo dobre stypendium za naukę
- Anna Domańska - 5,1 /zachowanie wzorowe/ stypendium za naukę
- Marta Łaszcz - 5,1 /zachowanie bardzo dobre/ stypendium za naukę
- Natalia Szewczyk – 5,1 /zachowanie bardzo dobre/ stypendium za naukę
- Oliwia Pabin - 5,0 / zachowanie wzorowe/ , stypendium za naukę
- Samuel Grabowski – 4,9 /zachowanie bardzo dobre/
- Alicja Matusiak – 4.8 /zachowanie bardzo dobre/
PRYMUS SZKOŁY ZA ROK 2016/2017
Natalia Kiejnich śr. - 5,6
Aleksandra Strzelecka śr. – 5,6
ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY NA ZAWODACH SPORTOWYCH RÓŻNEGO SZCZEBLA
- Karolina Andrysiak
- Katarzyna Michałowska
- Martyna Wronkowska
- Kamil Grzelak
- Karol Wichrzyński
NAGRODY W KONKURSACH RÓŻNEGO SZCZEBLA
Za osiągnięcia w ogólnopolskim konkursie nauk przyrodniczych "Świetlik"– wyróżnienie:
- Aleksandra Strzelecka
- Julia Król
- Kamil Zając
Za zajęcie II miejsca w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej
- Aleksandra Strzelecka
Za zajęcie II miejsca w Gminnym konkursie recytatorskim „Pięknie być człowiekiem”
- Julia Król
Wyróżnienie w wojewódzkim anglojęzycznym konkursie recytatorskim
1.Aleksandra Strzelecka
Dyplomy za zajęcie III miejsca w X Powiatowym Turnieju Szkolnych Drużyn Rycerskich dla : Karoliny Andrysiak, Natalii Kiejnich, Oliwii Pabin, Katarzyny Michałowskiej, Weroniki Nowak, Aleksandry Strzeleckiej, Samuela Grabowskiego, Kacpra Błaszczyka, Kamila Zająca i Karola Wichrzyńskiego.
Za czynny udział w chórku szkolnym i uświetnianie muzycznie imprez szkolnych:
1. Natalia Kiejnich
2. Oliwia Pabin
3. Aleksandra Strzelecka
4. Natalia Szewczyk
Za udział w zajęciach plastycznych:
1. Marta Andrzejczak
2. Joanna Grabska
3. Karolina Kęska
4. Kęska Kinga
5. Maria Kaźmierczak
6. Olimpia Krzyżanowska
7. Marta Szymańska
8. Angelika Ziemecka
Za czynny udział w zajęciach kółka historycznego
1. Kamil Gralak
2. Jan Krzyżanowski
Za osiągnięcia w dziedzinie czytelnictwa
- Julia Jabłońska – klasa IIb
- Kacper Łopaciński –klas IIb
- Kacper Łukomski – klasa IIb
- Julia Sowińska – klasa IIIa
- Alicja Wojciechowska – klasa IIa
PRACE NA RZECZ SZKOŁY I ŚRODOWISKA
Spółdzielnia uczniowska:
1. Alicja Matusiak
2. Natalia Szewczyk
Za wzorową frekwencję 100% obecności w szkole
- Mateusz Smakowski
- Weronika Siupa
- Paweł Borkowski